top of page
Questo sito è stato creato da Contacta Group

Wine Groupage Toskana'ya Hoşgeldiniz

Wine Groupage Tuscany 2003 yılında yöneticisi ve sahibi Mario Ferretti tarafından kurulmuştur. Özellikle Şarap, Gıda ve İçecek sektöründeki taşımacılık hizmetleri ile müşterilerinin ihtiyaçlarını kaşılayabilen özenli bir hizmet vermek adına faaliyete baslamistir. Güvenilir ortaklarıyla tüm dünyaya, kara, deniz ve hava taşımacılığı hizmetlerini vermektedir.

Heyecan, profesyonellik ve özen İtalya'nın gerçeklerinde firmamizi önemli bir konuma getirmiştir. Klimalı depo ve ithalat/ihracat için müşteri gümrük servisi sunma olasılığı, Wine Groupage Tuscany’i ihtiyaclarınız ve mallarınız için en iyi seçim konumuna getirmektedir. Sunulan hizmetler ulusal ve uluslarasi hukuk çerçevesinde yapılmaktadır. Wine Groupage Tuscany çalışanları, Şarap, Yiyecek ve İçecek sektöründe profesyonel ve niteliklidir.

ULUSAL / ULUSLARARASI TAŞIMACILIK:

Bu hizmet, doğrudan Wine Groupage Tuscany kamyonlarıyla, kapıdan kapıya ticaret, perakende zinciri ve diger sektorleri kapsayan sertifikalı ortak bir ağ aracılığıyla sağlanmaktadir.

GRUPAJ NAKLIYAT

Bu özel servis full veya parsiyel palet için yükleme ve boşaltma işlemlerini içerir. Taşıma araçları, hidrolik asansörle donatılmış izotermik kamyonlarla ve en üst düzeyde güvenli bir hizmet garanti etmek için elektrikli transpalet ile yapılmaktadir. Ulusal / Uluslararası Sevkıyat (kara, deniz ve hava İthalat / İhracat): Wine Groupage Tuscany, Şarap, Yiyecek ve İçecek Sektörü için nakliye ve lojistik ile ilgili en yetenekli şirketlerden biridir; çünkü yıllar boyunca şirketimiz tüm dünyayı kapsayacak şekilde herhangi bir sorun yaşamadan guvenilir network sistemi ile hizmetlerini sunmustur.

LOJISTIK VE NAKLIYE SEKTÖRÜ:

Entegre Lojistik Hizmetler: makbuz, kontrol, depolama/teslim organizasyonu, ambalajlama, etiketleme, işaretleme ve belge düzenlenmesi.
Lojistik hizmetimiz nakliye taşımakta, tedarikçi ve müşterileri (örneğin imalat yerlerinden perakende satış noktalarına) bağlayan bir ulaşım ve depolama ağı oluşturmaktadır. Bu servis Özel Gümrük Bürosuna bağlıdır. İtalya’da lojistik islemler birçok stratejik bölgede bulunan bir ortaklık ağıyla saglanmaktadir. Bilgilendirici yönetim sistemi tüm Şarap, Yiyecek ve İçecek sevkiyatını koordine ve organize edebilecek seviyededir.

ŞARAP DEPOSU:

Bölgede bulunun bir çok sayıda şarap ve zeytinyağı üreticisi, Wine Groupage Tuscany tarafından sunulan teslim-alma, stoklama ve depolama hizmetlerinden yararlanmaktadır. Malların depolanması, hızlı ve kaliteli bir lojistik servisi vermek için titizlikle ve profesyonelce yapılır. Firmamiz, H.A.C.C.P sertifikasına sahip, Şarap, Yiyecek ve İçecek urunlerinin kusursuzca korumasını garanti eden, klimalı depoya sahiptir.

bottom of page